WDSL-6

WDSL-6

1 Ay 350 TL

3 Ay 1000 TL

6+1 Ay 2000 TL

12+2 Ay 4000 TL

6 mbps Download

1 mbps Upload

Devamı
Notebook-Bilgisayar Tamiri

Notebook-Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar servisimizde; Anakart tamiri, ekran kartı değişimi, ses kartı değişimi, bios pili değişimi, ram değişimi, power değişimi, monitör tarmiri, orjinal format, virüs temizleme ile veri kurtarma hizmetleri vermekteyiz.

Devamı
Tablet Tamiri

Tablet Tamiri

Kasa Değişimi, Sıvı Teması Onarımı, sarj problemi, tuş ve kamerasının çalışmaması, ses gelmememsi, çok ısınması, birden kapanması, internete bağlanmaması ve Bluetooth çalışmaması gibi birçok sorun çözüme ulaştırılmaktadır.

Devamı
Telefon Tamiri

Telefon Tamiri

Telefondan ses gelmememsi, telefonun çok ısınması, Telefonun birden kapanması, Telefonu internete bağlanmaması ve Bluetooth çalışmaması gibi birçok sorun çözüme ulaştırılmaktadır.

Devamı
Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama stratejileri pazarlamacıların hedefleri tanımlamasına, bir kitleyi hedeflemesine ve bu hedef kitleye en iyi erişen dijital bir pazarlama planını geliştirmesine yardımcı olur. Bu stratejiler, belirli bir kampanya veya programa yön verirken sonuçları değerlendirmek için çerçeve sağlar.

Devamı
Yazılım ve Programlama

Yazılım ve Programlama

Başkasının yazdığı kod üzerinde iş yaparken sürekli ve yersiz eleştiri yapmaktan kaçının. Aynı hataları siz de zaman zaman yaptınız. Eleştiri yapmanız gereken ilgili kişiye ulaşarak doğru bir iletişim yöntemi ile kod hakkında tartışabilmeniz çok önemli.

Devamı
Hızlı iletişim
  • 0548 838 5000
  • 0548 838 5000
  • info@fiberltd.net
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.
Hızlı iletişim
WhatsApp
Hemen Ara